Beltguys to producent ekskluzywnej galanterii skórzanej.

 • Posiadamy 20 letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży galanterii, a także we współpracy z innymi markami i produkcji pod ich nazwą/logo/marką.

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w eksporcie produkcji na rynek rosyjski, niemiecki i brytyjski

 • Specjalizujemy się w produkcji drobnej galanterii, jak: paski damskie, paski męskie, bransoletki, wizytowniki, klucznice, breloki, przyborniki, etui na iPhone, etui na długopisy, saszetki, torebki, aktówki i teczki

 • Nasi wykwalifikowani projektanci śledzą najnowsze trendy modowe, służą poradą oraz opracowują indywidualne i niepowtarzalne wzory

 • W zależności od potrzeb i możliwości klienta produkujemy w różnych kategoriach cenowych dobierając odpowiednie materiały i modele (od naturalnych licowych skór, poprzez skóry wtórne/regenerowane/mielone po skóry ekologiczne/skaj)

 • Na swoim koncie mamy realizacje kolekcji dla takich marek, jak Gino Rossi, Wojas, Pawo, LPP (mają 6 marek, na początku 2015 roku otwierają nową markę Tallinder), Sagan

 • Współpracujemy nie tylko z wielkimi sieciowymi markami, ale także z drobnymi sklepami galanteryjnymi

 • Nasz asortyment dostępny jest na naszej stronie internetowej www.beltguys.pl, ale są to tylko modele pokazowe. Dodatkowe zdjęcia naszej produkcji można zobaczyć na naszym profilu na portalu FACEBOOK oraz PINTEREST.

 • Regularnie uczestniczymy w międzynarodowych targach modowych oraz jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami

 • Szeroki wybór modeli (różnorodna kolorystyka, szeroka i oryginalna gama wzorów) oraz możliwość zaprojektowania produktu przez klienta ( w tym możliwość zaprojektowania klamer/ sprzączek)

 • Najwyższa jakość materiałów: 100% naturalna skóra licowa (bydlęca) oraz klamry/sprzączki wiodących europejskich producentów, głównie włoskich (z Włoch, Francji, Hiszpanii i Turcji)

 • Elastyczne modele współpracy z klientem, indywidualna polityka cenowa – konkurencyjne ceny dostosowane do możliwości klienta

 • Szybka reakcja i jeszcze szybsza realizacja zamówień (czas oczekiwania w momencie, gdy materiały znajdują się na stanie wynosi około tygodnia – dwóch)

 • 20 letnie doświadczenie w branży kaletniczej/galanteryjnej

Cena hurtowa jest niższa od ceny detalicznej o 40%

Na cenę końcową produktu wpływa:

 • Ilość sztuk od danego modelu

 • Trudność wykonania danego modelu

 • Cena materiałów/półproduktów: skór oraz klamer/sprzączek

 • termin realizacji – w przypadku, gdy klient chce towar poza kolejką produkcji

Oprócz tego, klient standardowo opłaca także formę/stempel do tłoczenia, ze swoim logo oraz przesyłkę kurierską.

Na życzenie klienta możemy ometkować i zapakować produkt, a także dołączyć skórzane, ologowane wieszaczki pod paski – za dodatkową opłatą.

Istnieje także możliwość przygotowania wzorów według wytycznych klienta, które są albo płatne, albo do zwrotu.

Warunki płatności:

Standardowo klient opłaca 50% wartości w momencie złożenia zamówienia oraz kolejne 50% przed wysyłką towaru, w momencie, gdy całe zamówienie jest gotowe.

Firma Beltguys ma już ponad 20 lat. Przeszliśmy drogę od małej pracowni do współczesnego, nowoczesnego przedsiębiorstwa. Przez te wszystkie lata, zdobyte przez nas doświadczenie, stało się naszym atutem , walorem widocznym w działaniu. Pracujemy nie tylko rękoma i głową, ale przede wszystkim w wykonywaną pracę wkładamy serce. Udało nam się z sukcesem połączyć indywidualne podejście przy opracowaniu każdego nowego modelu naszej produkcji z nowoczesną technologią. Właśnie dlatego, niezależnie od ilości wytwarzanych produktów, możemy się szczycić najwyższą jakością każdego pojedynczego modelu, gdyż każdy jest tworzony z niezwykłą pieczołowitością.

Na dzień dzisiejszy, w naszym asortymencie znajdują się paski damskie, paski męskie oraz bransoletki - w sumie ponad 200 różnych pozycji. Wykorzystujemy wyłącznie naturalną skórę, w ponad 120 odcieniach i o różnych rodzajach faktury, pochodzącą od najlepszych producentów. Każdy nasz model równa się najwyższej jakości materiałom i przemyślanym projektom, które posiadają swój unikalny charakter. Nasze kreatywne pomysły, przywiązywanie ogromnej wagi do każdego szczegółu i ogromna troska o jakość technologii, pozwala osiągać zamierzony cel - nasi klienci otrzymują produkty doskonałej jakości

Nasza firma to spójny zespół, którzy tworzą doświadczeni projektanci, profesjonalni technolodzy i pracownicy każdego szczebla. Wierzymy, że gwarancją obecnych i przyszłych sukcesów jest wzajemny szacunek do wykonywanej pracy i ludzkich wartości, wewnątrz zgodnego zespołu.

Klienci mogą być pewni, że dokonując zakupu produktów firmy Beltguys, otrzymują oryginalne, z niczym nie porównywalne paski skórzane posiadające niepowtarzalny charakter. Jaki by to nie był produkt - powściągliwa klasyka czy styl ekstrawagancki, z pewnością będzie doskonałej jakości. Powodem jest dewiza która nam przyświeca: „Nieustanne doskonalenie i dążenie do perfekcji”.